Uwaga !!! Konkurs !!!

Uwaga! Uwaga! Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w naszej zabawie „Pokaż nam swoją łazienkę”. Konkurs skierowany jest do Klientów Salonu Łazienek INSPIRA.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie/zdjęcia Państwa łazienki zaprojektowanej u nas, a potem wysłać je do nas za pomocą wiadomości prywatnej na messengerze lub mailowo na adres inspira@op.pl.

My pokażemy je na naszym Facebooku. Wygrywają te łazienki, które będą posiadały największą ilość „lajków”!!! Liczyć się będą tylko „lajki” tych osób które polubią nasz profil na Facebooku.

Zabawa potrwa do końca wakacji, ale do udziału zapraszamy już dziś.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci zestawów profesjonalnych środków czystości HG do pielęgnacji łazienek i nie tylko. Pierwsza nagroda to zestaw o wartości 500 zł, druga 200 a trzecia 100 zł.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ps. Na zdjęciu zestaw obejmujące wszystkie środki HG. Natomiast w ramach nagrody Państwo sami wybierają ilość i rodzaje środków do czyszczenia i pielęgnacji które Państwo potrzebują.

RODO

Szanowny Państwo, 

od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym, chcemy poinformować Cię o zasadach przetwarzania przez Salon Łazienek INSPIRA Rokicka Agnieszka Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci w związku z tym prawach. Zależy nam, abyś miał kompletną wiedzę, a tym samym pełen komfort korzystania z usług Salonu Łazienek INSPIRA Rokicka Agnieszka.
​​​​​​​Jednocześnie zapewniamy, że należycie dbamy o Twoją prywatność i w żaden sposób nie zwiększamy naszych uprawnień. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne, a zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili, zgodnie z postanowieniami poniższej ”Informacji o ochronie danych osobowych”.
Informacja o ochronie danych osobowych
Salon Łazienek INSPIRA Rokicka Agnieszka 22-100 Chełm Al. 3 Maja 26, NIP 5631592248, zwany dalej INSPIRA  jako administrator danych osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe które uzyskane zostały podczas zawierania  z Państwem umowy oraz w trakcie trwania współpracy („Dane osobowe
), w szczególności:

 • imię (imiona) i nazwisko, adres e-mail, adres do kontaktu, firma reprezentowanego podmiotu, numer telefonu, stanowisko, 
 • w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: NIP, REGON, adres siedziby, numer rachunku bankowego.

Gromadzimy Państwa Dane osobowe w następujących celach:

 • dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celu realizacji projektów łazienek, realizacji zamówień, sprzedaży towarów, realizacji płatności oraz obsługi reklamacji
 • realizacji obowiązków INSPIRA przewidzianych prawem, w tym w szczególności wystawiania i przechowywania faktur oraz dokumentów księgowych, oraz dla celów archiwizacyjnych  
 • ochrony praw INSPIRA zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności dochodzenia zaległych płatności w ramach procesów windykacyjnych i procesów sądowych,
 • przeprowadzania działań marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych


INSPIRA może przekazywać Dane osobowe następującym osobom trzecim dla celów wskazanych w niniejszym dokumencie:

 1. podmiotom, z którymi INSPIRA ma zawartą umowę współpracy, w celu realizacji łączącej nas umowy (np. wysyłki towaru pod wskazany adres), realizacji obowiązków INSPIRA przewidzianych prawem, ochrony praw INSPIRA zgodnie z przepisami prawa oraz realizacji uzasadnionego interesu INSPIRA w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych;

W szczególności INSPIRA może przekazywać Państwa Dane osobowe podmiotom takim jak: firmy windykacyjne, spółki świadczące usługi pocztowe i kurierskie, firmy, z którymi współpracujemy w celu świadczenia usług marketingowych.
Podmioty takie będą zobowiązane na mocy zawartych z INSPIRA umów do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa, technicznych i organizacyjnych, aby chronić Dane osobowe oraz przetwarzać je wyłącznie zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez INSPIRA,

 1. organom nadzorującym, organom władzy i innym osobom trzecim; w przypadku gdy jest to niezbędne dla realizacji celów wskazanych powyżej  oraz wypełnienia obowiązków nałożonych prawem.

Dane osobowe mogą być przekazywane organom nadzorującym, sądom i innym organom władzy (np. organom podatkowym i organom ścigania), niezależnym doradcom zewnętrznym (np. audytorom) lub podmiotom udzielającym świadczeń.

INSPIRA zobowiązuje się stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne jak i organizacyjne, aby chronić Państwa Dane osobowe. Dane osobowe będą przetwarzane dopóki, dopóty nie zostanie zgłoszony sprzeciw wobec ich przetwarzania, a w razie zgłoszenia sprzeciwu – przez okres przedawnienia roszczeń.

Ponadto, macie Państwo prawo do:

 • żądania dostępu do Danych osobowych; osoba, której dane dotyczą, jest uprawniona do uzyskania od INSPIRA potwierdzenia, czy przetwarzane są dane osobowe jej dotyczące, a jeśli ma to miejsce, jest uprawniona do uzyskania dostępu do nich.
 • sprostowania Danych osobowych; mają Państwo prawo do sprostowania Danych osobowych, które Państwa dotyczą, a które są nieprawidłowe. Z uwzględnieniem celów przetwarzania, mają Państwo prawo żądania uzupełnienia niekompletnych Danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
 • usunięcia Danych osobowych („prawo do bycia zapomnianym”); mają Państwo prawo żądania, o ile zachodzą okoliczności przewidziane prawem, niezwłocznego usunięcia dotyczących Państwa Danych osobowych, a INSPIRA ma obowiązek bez zbędnej zwłoki usunąć takie Dane osobowe,
 • ograniczenia przetwarzania Państwa Danych osobowych; w takim przypadku, INSPIRA wskaże na Państwa żądanie takie Dane osobowe, a ich przetwarzanie może zostać ograniczone tylko i wyłącznie do określonych celów,
 • sprzeciwu; w pewnych okolicznościach mają Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją – wobec przetwarzania dotyczących Państwa Danych osobowych,

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Danych osobowych lub wykonywania praw w zakresie prywatności, prosimy o kontakt : Salon Łazienek INSPIRA Rokicka Agnieszka, tel; 825452500  lub mailowo pod adres: inspira@op.pl

Strefa Ravak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Ravak. Kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych łazienek w formie konceptów pozwolą Państwu stworzyć łazienkę marzeń. Ravak jako największy czeski producent dostarcza klientom wanny, umywalki, meble łazienkowe, baterie łazienkowe oraz akcesoria gwarantując jednocześnie wysoką jakość produktów.

 

Kreacje Maciej Zień

W naszym salonie można obejrzeć odsłonę nowych kolekcji płytek podłogowych i łazienkowych Macieja Zienia. Płytki ceramiczne inspirowane największymi stolicami mody są wyraziste oraz nadadzą luksusowy charakter łazience.

Zapraszamy do obejrzenia nowych kolekcji

Marmorin – design i nowoczesność

Produkty firmy Marmorin oferują nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Wanny wolnostojące oraz idealnie dobrane umywalki o wspaniałym wyglądzie stworzą wymarzoną łazienkę. Wszystkie produkty marki MARMORIN DESIGN produkowane są z nowoczesnych kompozytów które mają nadać produktom trwałości, odporności na plamy i zarysowania, zachowywania temperatury wody.

Zapraszamy do odwiedzenia i obejrzenia nowej ekspozycji.

 

Strefa Ceramiki Paradyż

Strefa ekspozycyjna Ceramiki Paradyż w naszym salonie jest wyjątkowym miejscem gdzie można zapoznać się z kompleksową ofertą płytek ceramicznych producenta oraz na gotowych aranżacji łazienek poszukać inspiracji dla siebie. Nasz salon łazienek jest autoryzowanym partnerem handlowym Ceramiki Paradyż.

Deftrans – new design w łazience

Deftrans to efektowne i oryginalne meble łazienkowe. Meble te są idealnym dopełnieniem każdej łazienki, porządkują i optymalizują wnętrze. Nowatorskie wzory mebli łazienkowych można dziś obejrzeć u Nas w strefie ekspozycyjnej. Szczególnie polecamy unikatową kolecję mebli łazienkowych Op-arty inspirowane miłośnikom współczesnego designu.

Zapraszamy do obejrzenia mebli łazienkowych firmy Deftrans.

 

KOHLMAN to nowe oblicza armatury łazienkowej

Baterie marki KOHLMAN to wyszukane wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością oraz funkcjonalnością. Baterie KOHLMAN przekonują starannym doborem materiałów odpornych na intensywne używanie i specyficzny mikroklimat (wilgoć, para, zmiany temperatury). Najwyższej jakości mosiądz powleczony czystym chromem w połączeniu z oryginalnym wzorem tworzą kombinację luksusu, elegancji i funkcjonalności.