Nasza firma

poznaj nas bliżej

Salon Łazienek Inspira to profesjonalny salon łazienek. Projektowanie łazienek to nasza praca, przyjemność ale przede wszystkim ogromna pasja. Specjalizujemy się w projektowaniu łazienek w nowoczesnym stylu, gdzie drewno, kamień i szkło w naturalny sposób przenikają się wzajemnie, jak również w stylu klasycznym, rustykalnym. Od 1990 roku wsłuchujemy się w potrzeby każdego klienta, który zamawia u nas wymarzoną, nową łazienkę. Lubimy i potrafimy słuchać. Im lepiej poznamy Ciebie tym bliżej ideału będzie Twoja nowa łazienka.

Salon łazienek Inspira to:

  • Indywidualne podejście do klienta. Każde wnętrze łazienki to dla Nas indywidualny mikrokosmos, którego kształt kreuje sam inwestor.
  • Profesjonalizm i fachowa obsługa. Zawsze służymy Państwu pomocą w zakresie projektowanego wnętrza, oferując naszą wiedzę, talent oraz doświadczenie zawodowe.
  • Szczerość i terminowość. W komunikacji z klientem cenimy szczerość i otwartość. Poza tym szanujemy czas klienta.

 

 

Stworzyliśmy Inspirę dla Twojej łazienki. Szeroka gama ekspozycji (blisko 1000 m2) znanych i cenionych producentów sprosta Twoim oczekiwaniom. Przyjdź i pokaż nam, co lublsz najbardziej. Wybierając Inspirę odkryjesz design na wysokim poziomie.

Agnieszka i Rafał Rokiccy.